Strona 1 z 1

Kasety VHS

PostNapisane: 19 paź 2016, o 16:14
przez Przemo
Nie znalazłem wątku o kasetach VHS a jest bardzo ważny i aktualny temat do poruszenia, gdyż dotyczy wszystkich kolekcjonerów. Zakładam więc i zacznę od nieprzyjemnego newsa:

W środowisku kolekcjonerów filmów na kasetach VHS doszło ostatnio do bardzo nieprzyjemnej sytuacji. Na allegro pojawił się oszust podrabiający unikatowe wydania kaset video, na czym zarobił niemałe pieniądze. Pokrzywdzonych jest już kilku i żeby ich liczba nie rosła należy przestrzec wszystkich pasjonatów starego dobrego nośnika. Jeżeli kiedykolwiek będziecie mieli kontakt z osobą, której dane podaję poniżej i dojdzie do propozycji kupna/wymiany czegoś z listy, którą również udostępniam najprawdopodobniej będzie to podróba zmajstrowana w domowych warunkach.

GABRIEL SZELOCH
Kopernika 24 , 26-110 Skarżysko-Kamienna
TELEFON : 724242293
gabriel.szeloch@gmail.com

Obrazek Obrazek

Na allegro posługuje się nickiem "gabrysio2". Okładki to ksera na lepszym/gorszym papierze, naklejki są również kserowane i klejone na grzbietach na taśmę klejącą (białą lub żółtą). Same nagrania pochodzą z niewiadomego źródła (w przypadku Predatora i Terminatora lektor jest tzw "stadionówkowy"). Oto lista tytułów, które przeszły przez jego ręce:

-Stalowy świt - polmex
-Duch - MMV
-Bohater i strach - polmex
-Milczenie owiec - UniFilm
-Pretty Woman - polmex
-Aliens - Rocky video (?) na kasecie jest tylko napisane Rocky
-Ponad Szczytem - Videotronic

A teraz lista filmów, które zeszły już co prawda przez allegro ale niewykluczone że pojawią się jeszcze w obiegu:

- Mucha - Star Video
- Mucha 2 - Star Video
- Terminator - Polmex
- Terminator 2 - Start Audio Video
- Predator - Polmex